Injecta Dozaj Pompaları

Dozaj pompaları, asit, klor, sıvı gübre, vb. kimyasalların belli oranlarda verilmesi gereken yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış hassas aktarma cihazlarıdır.

OLIMPIA SERİSİ

On-off tuşlu analog tip, %0-100 arası manuel kapasite ayarı, PVDF dozaj kafası, dış koruması ısıya ve asidik ortamlara dayanıklı PP malzemedendir. IP65 koruma sınıfı, PTFE (teflon) diyafram, seramik toplu çekvalflidir. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.) Standart olarak 220V AC monofaze beslemelidir. Opsiyonel olarak 24 VDC olarak da sunulabilir. Duvar montajına uygundur.

HYDRA SERİSİ

Seri içinde farklı özelliklere sahip çeşitleri vardır. Analog ve dijital seçenekleri mevcuttur. Dijital seçeneklerde pH/ORP kontrollü opsiyonları da vardır. %0-100 arası debi ayarı yapılmaya uygundur. Tüm çeşitlerde PVDF dozaj kafası vardır. Dış koruması ısıya ve asidik ortamlara dayanıklı PP malzemedendir. IP65 koruma sınıfı, PTFE (teflon) diyafram, Seramik toplu çekvalflidir. Standart olarak 220V AC monofaze beslemelidir. Duvar montajına uygundur.

HYDRA SERİSİ MODELLER

Hydra BX: Analog tiptir. Standart analog dozaj yapma özelliği vardır.

Hydra BL: Analog tiptir. %0-20 ve %0-100 şeklinde 2 farklı debi ayarı yapma özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

Hydra BC: Analog tiptir. Debi metre ile oransal dozlama veya %0-100 arası manuel dozlama özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

Hydra MA: Analog tiptir. 4-20 mA sinyal alarak dozlama veya %0-100 arası manuel dozlama özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

Hydra MT: Dijital tiptir. Anolog sinyale bağlı dozlama (0/4-20mA – 20-4mA), Pulsa bağlı otomatik dozlama 1:n, n:1, 1:c, günlük veya haftalık programlanabilme, (maks. 10) periyodik dozlama özelliği, seviye şamandırası girişi (Seviye sensörü opsiyoneldir.), akış sensör girişi, dozlama verilerini gösterme özelliği, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özellikleri vardır.

Hydra PR: Dijital tiptir. pH/ORP sensör BNC girişlidir, periyodik dozlama özelliği, seviye şamandırası girişi, (Seviye sensörü opsiyoneldir.) PT100 sıcaklık sönsör girişi, (opsiyoneldir) akış sensör girişlidir, uzaktan kontrol, (On-Off) dozlama verilerini gösterme özelliği, 16 basamaklı ışıklı LCD ekran, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özelliği vardır.

ATHENA SERİSİ

Seri içinde farklı özelliklere sahip çeşitleri vardır. Analog ve dijital seçenekleri mevcuttur. Tüm modellerin kontrol bölümlerinin üzeri şeffaf koruma kapağı ile korunmaktadır. Dijital seçeneklerde pH/ORP kontrollü opsiyonları da vardır. % 0-100 arası debi ayarı yapılmaya uygundur. Tüm çeşitlerde PVDF dozaj kafası vardır. Dış koruması ısıya ve asidik ortamlara dayanıklı PP malzemedendir. IP65 koruma sınıfı, PTFE (teflon) diyafram, Seramik toplu çekvalflidir. Standart olarak 220 VAC monofaze beslemelidir. Duvar montajına uygundur.4 farklı boyutta pompa mevcuttur, her boyut kendi içinde farklı debilere sahiptir.

ATHENA SERİSİ MODELLER

Athena BX: Analog tiptir. % 0-20 ve 0-100 % arası çift debi ayarı mevcuttur.

Athena BL: Analog tiptir. %0-20 ve %0-100 şeklinde 2 farklı debi ayarı yapma özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

Athena AM: Analog tiptir. 4-20 mA sinyal alarak dozlama veya %0-100 arası manuel dozlama özelliği vardır. Seviye sensörü girişlidir. (Seviye sensörü opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

Athena MT: Dijital tiptir. Anolog sinyale bağlı dozlama, (0/4-20mA – 20-4mA) pulsa bağlı otomatik dozlama 1:n, n:1, 1:c, seviye şamandırası girişi, (Seviye sensörü opsiyoneldir.) akış sensör girişi, dozlama verilerini gösterme özelliği, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özellikleri vardır.

Athena BT: Dijital tiptir. Günlük veya haftalık programlanabilme, (maks. 10) periyodik dozlama özelliği mevcuttur.

Athena PR: Dijital tiptir. pH/ORP sensör BNC girişlidir, periyodik dozlama özelliği, seviye şamandırası girişi, (Seviye sensörü opsiyoneldir.) PT100 sıcaklık sönsör girişi, (opsiyoneldir) akış sensör girişlidir, uzaktan kontrol, (On-Off) dozlama verilerini gösterme özelliği, 16 basamaklı ışıklı LCD ekran, 5 dil seçeneği, parola ile yetkisiz kullanımı engelleme özelliği vardır.

MEKANİK DİYAFRAMLI DOZAJ POMPALARI

Taurus serisi olan mekanik diyaframlı olan bu pompalar 5,5 ile 500 l/h arasında farklı kapasitelere sahiptir. 5-10 bar arasında (Seçilen modele göre değişiklik gösterir.) çıkış basıncına sahiptir. Standart trifaze 380V enerji ile çalışmaktadır.Pompaların arkasında bulunan ayar kolu ile %20 ye kadar debi ayarı manuel olarak yapılabilmektedir.Gövde malzemesi alüminyumdur. Kullanılacak kimyasallara göre PP, PVC, PVDF ve SS316 kalitede farklı kafa malzemelerine sahiptir. Standart teflon (PTFE) diyaframa sahiptir.Opsiyonel olarak motor üzerine dahili invertör veya 4-20 mA çıkış verebilecek ekipman eklenebilmektedir.

PİSTONLU DOZAJ POMPASI

Taurus serisi olan mekanik diyaframlı olan bu pompalar 40 ile 1000 l/h arasında farklı kapasitelere sahiptir. 5-20 bar arasında (Seçilen modele göre değişiklik gösterir.) çıkış basıncına sahiptir. Standart trifaze 380V enerji ile çalışmaktadır.Pompaların arkasında bulunan ayar kolu ile %20 ye kadar debi ayarı manuel olarak yapılabilmektedir.Gövde malzemesi alüminyumdur. Kullanılacak kimyasallara göre PVC ve SS316 kalitede farklı kafa malzemelerine sahiptir. Piston malzemesi SS316 veya seramiktir..Opsiyonel olarak motor üzerine dahili invertör ve ya 4-20 mA çıkış verebilecek ekipman eklenebilmektedir.

ÖLÇÜM KONTROL CİHAZLARI

Nexus serisi ölçüm cihazları pH, redox, (ORP) Oksijen, serbest klor, bulanıklık ve iletkenliği ölçebilen birçok çeşidi mevcuttur.

Duvar tipi, pano içi ve pano dışına monte edilebilen farklı modellere sahiptir. 4-20 mA sinyal çıkışı verebilir. 100-240 VAC 50/60 Hz enerji ile çalışmaya uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir